KKD

Kare Kara Denizcilik (KKD), dünyadaki tüm limanlara başta olmak üzre uluslarası komple (FCL) ve parsiyel (LCL) taşımacılığı hizmeti vermektedir. Her daim hızlı ve verimli lojistik desteği sağlamaktadır.

Nam dignissim vitae lectus vitae tempor. In aliquam tempor pretium. In nunc ex, feugiat non massa vestibulum, feugiat vestibulum, purus. Etiam libero quam, mattis eu arcu quis, ipsum dolor sit ame.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cur abitur lobortis lobortis iaculis ad.

  • Lorem ipsum dolor sit amet, con sectetur adipiscing elit. Curabit ur lobortis lobortis iaculis nullam.

Neler Yapıyoruz ?

Hizmetler
Çözümler

Hava Yolu Taşımacılığı

Dünyanın her noktasına konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multi model taşıma hizmetleri

Hepsi ve daha fazlası için iletişime geçin

Denizyolu Taşımacılığı

KKD, dünyadaki tüm limanlara başta olmak üzere uluslarası komple (FCL) ve parsiyel (LCL) konteyner taşımacılığı alanında hizmeti vermektedir.

Hepsi ve daha fazlası için iletişime geçin

Karayolu Taşımacılığı

Ulusal & Uluslararası karayolu taşımacılığında, R1,K1,TİO ve İATA belgeleriyle Türkiye ve Dünyanın her noktasına hizmet vermektedir.

Hepsi ve daha fazlası için iletişime geçin

İntermodal Taşımacılık

Kare Kara Uluslararası taşımacılık olarak; maliyet ve tonaj avantajı sunan İntermodal Taşımacılık çözümümüz ile müşterimizin taleplerini dünyanın dört bir yanına güvenli, ekonomik , kapıdan kapıya hızlı güvenilir taşıma için çalışıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için iletişime geçin

Talep Formu

İletişim