Kara Taşımacılığı

Kare Kara Taşımacılık, teknolojinin getirilerinden her ölçüde faydalanan, çevreci ve etkin bir organizasyona sahiptir. Filosundaki tüm araçlar, çevre dostu teknolojilerle donatılmıştır. Araçlarımız 7/24 operasyon merkezimizle bağlantılı olup, uydu takip sistemi sayesinde müşterilerimiz tarafından da takip edilebilmektedir.

Karayolları Tasıma Kanunu çerçevesinde R1 ve K1 yetki belgelerini 2005 yılında alan firmamız, karayollarında Türkiye’de en iyi 25 Ulusal Organizatör Şirket içerisinde yer almaktadır. Hızlı, güvenli ve hesaplı kara taşımacılığı ile dikkat çeken Kare Kara Taşımacılık müşterileri için her zaman, daha fazla yükü daha uygun ve en hızlı şekilde yerine ulaştırmanın olanaklarını araştırıp geliştirir.

Konteyner Taşımacılığı

Kare Kara Taşımacılık bugün konteyner taşımacılığında tamamı kurumsal yaklaşık 750 adet müşterisine tüm Marmara limanlarında hizmet vermektedir. Yeni açılan İzmir ve Mersin ofisleri ile bu limanlarında da hizmet vermeye başlayacak olan firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler sunarak farklı türdeki konteyner taşımacılığını sorunsuz sağlayabilmektedir. Günlük konteyner operasyon kapasitemiz 400 harekettir.

Geniş hizmet ağı, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri ve modern filosuyla Kare Kara Taşımacılık, konteyner taşımacılığında da şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Kare Kara Taşımacılık, parsiyel yük taşımacılığı ile aynı güzergaha doğru yola çıkan eşyaları tek taşıma aracına yükleyerek taşıma ücretini ve hızını müşterileri için cazip hale getirmektedir. Kare Kara Taşımacılık, yük taşımacılığındaki uzmanlığını parsiyel yük taşımacılığına taşımakta, özmal araçları ile çağdaş standartlara uygun olarak ekonomik fiyatlarla nakliye hizmetini sunmaktadır.

Firmamız geniş ve genç araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile nakliye ve depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Taşıma işleminde mukavemeti yüksek donanım ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede müşteriler için değerli olduğu bilinen yüklerin hasar alması önlenmektedir.

Proje Taşımacılığı

Müşterilerimiz farklı projeler geliştirdiklerinde, farklı hizmetlere ihtiyaç duyduklarında ve tüm taşıma hizmetlerinden kombine olarak yararlanmak istediklerinde onlara en etkin çözümleri sunmaktayız. Kare Kara Taşımacılık, müşterinin projesi doğrultusunda; liman, fabrika ve fuar organizasyonlarında, farklı türdeki nakliye alternatiflerini kullanarak yükleri mümkün olan en kısa sürede ve en ekonomik şartlarda taşımayı gerçekleştirmektedir.

Standart ölçüler dışındaki tüm yükleri, bu yüklere uygun özel dorseler ve çekiciler ile öncü eşliğinde mümkün olan en emniyetli ve en kısa sürede varış noktasına ulaştırmakta; bu hizmeti, müşteri talebi doğrultusunda sigortalama, depolama ve montaj hizmetleri ile desteklemektedir.

GÜVENİLİR

Yılların Tecrübesi ve onlarca referansı ile Türkiye'nin en güvenilir Lojistik firmalarından biri...

ZAMANINDA TESLİMAT

Kendi Öz mal araçlarımız ve profesyonel ekiplerimiz ile Türkiye'nin her yerine zamanında teslimat.

7/24 DESTEK

Deneyimli müşteri hizmetleri departmanı ile 7/24 sizlere destek veriyor, taleplerinizi karşılıyoruz.