.

Uluslararası Taşımacılık

Karayolu Taşımacılığı;

Kare kara uluslararası taşımacılık olarak ; Karayolu taşımacılığı hizmetleri ile değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını yurt içinde ve uluslararası alanda karşılayacak şekilde komple tır yüklemesi, parsiyel /grupaj yüklemeleri, Minivan yüklemesi, ADR yüklemeleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

Haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımız ile müşteri beklentisini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Geniş hizmet ağımız, dünya çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi ve müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri sunuyoruz.

Çalışmakta olduğumuz hatlar;

Benelüx ülkeleri

Batı Avrupa ülkeleri

Doğu Avrupa : Polonya, Çek cumhuriyeti, Slovakya Macaristan , Balkan Ülkeri

Cıs: Rusya , Azerbaycan

İntermodal Taşımacılığı;

Kare Kara Uluslararası taşımacılık olarak; maliyet ve tonaj avantajı sunan İntermodal Taşımacılık çözümümüz ile müşterimizin taleplerini dünyanın dört bir yanına güvenli, ekonomik , kapıdan kapıya hızlı güvenilir taşıma için çalışıyoruz.

İntermodal taşımacılık hizmetimiz ile müşterimize düzenli taşıma, yükleme , boşaltma imkanları ve sabit fiyat avantajlarının yanı sıra diğer taşıma sistemlerine göre olumsuz hava koşullarından çok daha az etkilenme ve tüm vagonların aynı lokasyonda bulunması sebebi ile kontrol ve takip kolaylığını sunuyoruz.

Ulusal Taşımacılık

Karayolu Taşımacılığında Biz

Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından bir tanesine sahip olan Kare Kara Taşımacılık Aş. Başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Zamanında… Güvenli… Çevre Dostu…

Tümü Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Faaliyat Alanlarımız

  • Konteyener Taşımacılığı
  • Tenteli Taşımacılık
  • Kamyon/10 Teker hizmeti
  • Dağıtım Hizmeti
  • Lowbed/Ağır Nakliye
  • ADR Taşımacılığı
  • Genset/Frigo Taşımacılığı