.

TARİHÇE

Şirketimiz 2004 yılında kurulmuş olup yaklaşık 16 yıldır sektöründe sağlam temeller üzerinde sürekli büyümeye devam etmektedir. Yola çıktığımız ilk günden bugüne, çalışanlarımızla birlikte kurduğumuz bu takım, tüm müşterilerimizle memnuniyet paydasında buluşmak için durmadan çalışmaktadır.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı bu memnuniyet paydasında ailenin birer ferdi olarak görmekteyiz. Çalışanlarımızın eğitim ve mesleki yeterliliklerini geliştirmelerine destek vermekte ve hep beraber ülkemiz için bir katma değer üretirken aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de aynı katma değeri üretmek için çalışmaktayız.

YÖNETİMİN MESAJI

2004 yılında %100 türk sermayesi ile kurulduk. Bu gün başaralı bir türk şirketi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Amacımız 7 kıtada uluslararası ölçekte başarılı bir türk markası olabilmektir.

MİSYON – VİZYON

MİSYONUMUZ
Sahip olduğumuz enerji takım arkadaşlarımız ile birlikte ülkemize katma değer oluşturmak için sinerjiye çevirmektir.
VİZYONUMUZ
Bir türk markası olarak dünyaya değer katmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı dürüst, çalışkan, sorumluluklarının farkında olan, hesap verebilen, rekabet ederken ahlaki ve adil alan, yenilikçi, özverili ve en önemlisi çevreye duyarlı sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmektir.

BELGELERİMİZ

.

                          TALEP FORMU

İletişim